Polisolokaty

Umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym czyli popularne POLISOLOKATY, to produkty sprzedawane przez Towarzystwa Ubezpieczeń lub banki. Polisolokaty charakteryzują się wysokim stopniem skomplikowania, dlatego analiza ich treści przez przeciętnego konsumenta jest w praktyce niemożliwa. Inwestycja w nie na ogół kończy się stratą części a nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Towarzystwa Ubezpieczeń w trakcie trwania umowy potrącają wysokie opłaty, o których nie informuje się klienta w momencie jej zawierania. Wartość tych opłaty sięga nawet do 100% kwoty całej inwestycji!

Nie wszystko stracone

Poszkodowanym osobom polecamy nasz serwis, gdzie chcemy przybliżyć i odczarować tematykę polisolokat, ale także udowodnić, że nie wszystko jest jednak stracone. Likwidujemy trefne polisy!

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów z odpowiednią wiedzą, niezbędną, do odzyskiwania utraconych pieniędzy z inwestycji w polisolokaty. Działamy na terenie całej Polski. Zajmujemy się sprawami indywidualnymi, inwestycjami z umów, które zostały już rozwiązane.

Poznaj lepiej polisolokaty:

ABC polisolokat

Co warto wiedzieć o polisolokatach:

Eksperci o polisolokatach

Odpowiedzi na najczęstsze pytania:

Pytania i odpowiedzi

Odzyskaj swoje pieniądze:

Powierz nam swoją sprawę